wtorek, 11 września 2012

Welcome Anglia!

No witajcie, witajcie!:)
Szkoła... Nie minęły 2 tygodnie chodzenia, a ja pragnę wakacji:P
No może nie wakacji -może końca września. Dlaczego? Jestem w klasie językowej i z naszej szkoły są wyjazdy do Anglii;> Na tydzień, autokarem, mieszkasz u jakieś rodziny w kilka osób, wycieczki, poznawanie nowych miejsc i ludzi:> No i jadę! Tak niespodziewanie:O Miałam nie jechać, a tu wczoraj mama wraca z zebrania z tekstem "no jedziesz do tej Anglii"! A tu dawno po zapisach i po wszystkim;D Ale się cieeeeszę! W zeszłym roku też byłam, było hipstersko:D Oto kilka zdjęć:
No to 29 wyjeżdżam ponownie w tamtą stronę:D Oczywiście zobaczę zupeeełnie nowe rzeczy, a dodatkowo zwiedzę Bruksele;> Mam nadzieję, że na rodzinę trafię lepszą niż w zeszłym roku.
Byłam z 3 przyjaciółkami u hinduskiej rodziny:> Byli nawet spoko, mieli 4dzieci, facet "wyższy" -jak to u nich jest zaznaczone jest ponad kobietą. Oczywiście ta hinduska i 3 córki cały czas w tych chustach -raz najmłodsza o niej zapomniała to aż uciekła, bo tak im nie wolno:o Zdjęć z nimi nie ma żadna z nas, ponieważ ich religia też na to nie pozwala:o Śniadanie to płatki, mleko, herbata, bawarka (herbata z mlekiem), kawa, kanapki z serem, dżemem, sałatką... "Packed lunch" -2 kanapki (powinny być, my miałyśmy po jednej na caały dzień;P i powinny być dobre, a raz miałyśmy z taką sałatką jak z kosmosu:p) owoc, soczek i chipsy -np. octowe, mnie smakowały:D Tam są takie smaki:D A jak wracaliśmy to na obiadokolację -raz pieliśmy tzw. pitę do tego spagetti a do tego kawałek pizzy -> super połączenie, i takie super połączenia były zawsze;> Raz tylko frytki, nugetsy i coś tam jeszcze.
Ale ogólnie byli mili, domek ładny, pokoje każdy zawsze ma ciasne, w końcu oni udostępniają swój własny dom, a w Anglii zwykle duże nie są. Były 2 łóżka dwupiętrowe -spałam na dole i... trafił mi się 2-osobowy dół -fuck yea:D
Ale w tym roku chciałabym trafić to typowo angielskiej rodziny ew. innych -jednak baaaardzo fajnych i lepszych niż tamci, no taka prawda. Po za tym lipa trafić do tych samych -.-

PS. Szkoła, szkoła, szkoła -czas na lekcje, lekcje, lekcje. Czyli sezon na zajęte popołudnia, bo praca domowa, sprawdzian czy kartkówka oficjalnie rozpoczęty!

A Wy jak tam ?? 

6 komentarzy:

 1. Kocham Anglię byłam już 2 razy ;) Hinduska rodzina ? Nonono xd
  zapraszam do mnie :)
  http://whereverigo1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia :)
  Skoro każdy tusz skleja Ci rzęsy to: malujesz rzęsy zygzakiem ? Jeżeli tak to zostaw sobie starą szczoteczkę z tuszu i umyj ją i zawsze po pomalowaniu przeczesz tą szczoteczką :)

  ja też obserwuje ;3 / nutellaafashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę wyjazdu ^^
  Zapraszam do mnie dopiero zaczęłam :) było by miło jakbyś wpadła :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna sprawa z tym wyjazdem. ;) można zwiedzić kraj, poznać zwyczaje i nowych ludzi. Też bym tak chciaal;D
  Serdecznie pozdrawiam, dodaję do obserwowanych i zapraszam do mnie ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. zdecydowanie zazdroszczę wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń

Obserwujcie, komentujcie i opiniujcie ;D Dzięki ♥